Celkový počet hlasů: 789

Novinky

(B) 12. kolo: Všechlapy B - Hrubý Jeseník B 0:0

09.06.2013 21:57
Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 1:0. Všechlapy B: Kugler - Jenčík, Farkaš, Brynych st. (46. Jirouš), Kubíček - Došek (80. Jan Lehet), Rozvoral st., Jeřábek, Brynych ml. - Volf, Koníček (66. Krumpolec).
>>

(Ž) 25. kolo: Opočnice - Všechlapy 12:6

08.06.2013 15:45
Branky Všechlap: Beneš 3, Poliak 2, Hliněný.
>>

(D) 22. kolo: Všechlapy - Libice nad Cidlinou 4:4

08.06.2013 12:52
Branky: 4. Maruška, 6. Veselý, 59. Panovec, 61. Jánský - 15. a 80. Petráň, 76. a 90. Mareš. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:0. Poločas: 2:1. Všechlapy: Kořínek - Berounský, Farkaš, Lehet, Kašpar - Panovec, Maruška, Jánský, Kratochvíl (72. Hliněný) - Rybín (80. Poliak), Veselý (60. Beneš).
>>

(B) 22. kolo: Dvory - Všechlapy B 4:2

02.06.2013 19:49
Branky Všechlap: Rozvoral ml. 2. Poločas: 2:0. Všechlapy B: Kugler (75. Hora) - Kubíček, Jenčík, Mikoláš, Vokoun - Veselý (60. Brynych ml.), Rozvoral ml., Koníček, Došek (77. Vaněk) - Hofman, Volf.

01.06.2013 22:17
Branka: Rozvoral Radek ml. Rozhodčí: Kopic. Poločas: 0:0. Sestava: Kugler Zdeněk – Košvanec Milan, Drahokoupil Zdeněk, Jenčík Jan, Vokoun Jiří – Hejna Pavel, Jirouš Marek (68´ Jeřábek Martin), Rozvoral Radek ml., Kalista Patrik – Hofman Tomáš, Patáčik Radek (57´ Grešula Pavel). Komentář: Utkání...
>>

(D) 21. kolo: Straky - Všechlapy 1:5

01.06.2013 15:57
Branky Všechlap: Veselý, Beneš, Lehet, Farkaš, Jánský. Rozhodčí: Rozvoral. ŽK: 0:0. Poločas: 1:0. Všechlapy: Řehák - Berounský, Farkaš, Kašpar, Lehet - Hliněný, Jánský, Kratochvíl, Veselý - Beneš, Rybín.
>>

Tabulka střelců "B" týmu po devatenácti zápasech

28.05.2013 13:46
Tabulka střelců "B" týmu v sezoně 2012/2013 po devatenácti zápasech (po utkání s Žitovlicemi) 9 Jenčík Jan 6 Volf Lukáš 3 Hofman Tomáš 3 Rozvoral Radek st. 3 Vrchota Daniel 2 Kubíček Josef 2 Masák Jiří 2 Došek Matěj 1 Koníček Tomáš 1 Hejna Pavel 1 Patáčik Radek 1 Krumpolec Patrik 1 Hora...
>>

Tabulka střelců "A" týmu po třiadvaceti zápasech

28.05.2013 13:43
Tabulka střelců k 28. květnu 2013 - sezona 2012/2013 10 Hofman Tomáš 8 Jenčík Jan 5 Grešula Pavel 4 Masák Jiří 3 Kalista Patrik 3 Rozvoral Radek ml.  3 Vrchota Daniel 1 Kubíček Josef 1 Hejna Pavel 1 Drahokoupil Zdeněk
>>

Tabulka střelců dorostu po osmnácti zápasech

28.05.2013 13:33
Po osmnácti odehraných zápasech jsme nastříleli 36 gólů. Ještě nás čekají dva zápasy. Tabulka střelců dorostu po osmnácti zápasech 10 Šťastný 4 Veselý 4 Panovec 3 Maruška 3 Pelech 2 Brynych 2 Beneš 2 Rybín 1 Kipor 1 Kratochvíl 1 Vrchota 1 Bílý 1 Rys 1 Farkaš