(A) 22. kolo: Všechlapy "A" - Budiměřice 2:6

19.05.2013 19:23

Branky Všechlap: Grešula Pavel, Kalista Patrik. Rozhodčí: Pažout. Poločas: 0:4.

Sestava: Kugler Zdeněk – Kubíček Josef, Drahokoupil Zdeněk, Vrchota Daniel, Vokoun Jiří – Hejna Pavel, Jirouš Marek (57. Jeřábek Martin), Rozvoral Radek ml., Kalista Patrik – Hofman Tomáš (46. Volf Lukáš), Jenčík Jan (57. Grešula Pavel).

Komentář: Soupeř byl až na několik pár minut ke konci zápasu lepším týmem a to ve všech činnostech. V čem nás ale přehrával nejvíce, byl pohyb po celém hřišti. Do poločasu nám nasázel čtyři branky a to ještě několik vyložených příležitostí zahodil.

Ve druhém poločase trochu polevil, takže druhý poločas vyzněl 2:2. První naší branku vstřelil Grešula, který se prosadil v pokutovém území. Druhou vsítil Kalista nepovedeným centrem ze strany, který zaplachtil za překvapeného brankáře.