(A) 4. kolo: Všechlapy - Bobnice 2:1

15.09.2013 21:14

Branky: Hofman Tomáš 2. Rozhodčí: Hlavička. Poločas: 2:1.

Sestava: Buka Lukáš – Košvanec Milan, Vrchota Daniel, Jirouš Marek, Vokoun Jiří – Hejna Pavel, Rozvoral Radek ml., Zemánek Jan, Kalista Patrik – Hofman Tomáš (89´ Jenčík Jan), Prokop Radim (87´ Grešula Pavel)

Komentář: Utkání hrané na svém začátku za velmi silného deště lépe začali hosté, kteří šli v 17. minutě do vedení po přihrávce za obranu na nekrytého útočníka, který tváří v tvář brankáři nezaváhal.

O vyrovnání se ve 27. minutě postaral Hofman, který po zemi k tyči prostřelil brankáře a to po nahrávce Rozvorala.

Na 2:1 zvyšoval o několik minut později opět Hofman po přihrávce Zemánka a přesné střele k tyči.

Ve druhém poločase byli hosté o něco lepším týmem a snažili se o vyrovnání se třemi útočníky. Naše obrana však pracovala spolehlivě, do vyložené šance soupeře nepustila a důležité vítězství jsme nakonec urvali.