1. kolo: AFK Milovice - TJ Sokol Všechlapy 3:1

23.08.2009 12:30

Zápas jsme si prohráli sami svým přístupem. Milovice nepodaly tak kvalitní výkon, abychom s nimi prohráli. Navíc měly v bráně hráče z pole, který nadělal řadu chyb, které jsme nedokázali potrestat.

Skóre otevřel v 17. minutě domácí Krátký. S nenápadného nákopu se dostal po chybě obránců sám před Lorence, kterému udělal kličku a v pohodě střílel do prázdné brány. Druhou branku přidali domácí ve 29. minutě po trestném kopu. Tři minuty poté mohl snížit Panovec, z jednoho metru ale nedokázal hlavou trefit bránu.

Ve druhém poločase si oba týmy vytvořily několik šancí. Gólem ale skončila až ta ve 4. minutě nastavení, kdy Bihári nedal Burianovi v bráně domácích šanci. Místo pokusu o vyrovnání jsme však hned za minutu po individuální chybě inkasovali třetí branku.

Branky: 17. Krátký, 29. P. Müller, 90. (+5) Beneš – 90. (+4) Bihári (Řehák). Rozhodčí: Kubečka ml. ŽK: 1:3 (45. Krátký – 28. Šefčík, 39. Masák, 73. Farkaš). Poločas: 2:0.

Milovice: Burian /91/ - Zoubek /91/, Holeš /92/, Švancar /93/, Macháček /93/, Šťastný /93/ (75. Světlý /94/), Beneš /91/, Malhous /92/ (56. Skála /94/), P. Müller /93/, Krátký /94/, Holan /94/ (46. Žák /93/).

Všechlapy: Lorenc – Panovec, Blažek, Farkaš (73. Turský), Šefčík – Masák, Jeník, Pokorný (88. Šebela), Kasala (46. Řehák) – Bihári, Grospič.

Nestřídal: Prokop a Veselý.