Fotbalový oddíl - založen 1966

1. kolo: Straky - Všechlapy 1:3

26.10.2008 01:43

Straky - Všechlapy 1:3 (0:1). Branky: Hejna Pavel, Suchánek Martin, Jirouš Marek.

Sestava: Černík Michal (Hora Milan) - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří (82´ Peňáz Miroslav), Vokoun Jiří - Jirouš Marek, Rozvoral Radek, Hejna Josef, Rozvoral Radek ml. - Košvanec Jakub (61´ Suchánek Martin), Kalista Patrik.

Komentář: Utkání se hrálo na výborně připraveném trávníku a v ideálním fotbalovém počasí. Začátek utkání nám nevyšel podle představ a hned ve druhé minutě jsme inkasovali ze standardní situace. Po té jsme do konce poločasu domací přitlačili, ale vyrovnat se nám nepodařilo. V poločase musel být střídán brankář Černík, ale obraz hry se nezměnil a až do konce utkání jsme byli lepším týmem, což jsme završili třemi brankami a ještě jeden gól nám nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru.