10. kolo: Sokol Pěčice - TJ Sokol Všechlapy 7:1

24.10.2009 12:30

Ač je našim hráčům stále dokola vysvětlováno, aby se soustředili na začátek utkání, kdy pravidelně inkasují branku, není to nic platné.

Tentokrát stačily soupeři jen dvě minuty. I když soupeři... Gól jsem si dali sami. Dlouhý odkop brankáře hlavičkoval Panovec jen za sebe a dezorientovaný Šefčík, který chtěl poslat míč brankáři, překvapivě poslal míč nekompromisně do brány.

Pak jsme se spíše bránili a naše pokusy o útočení končily daleko od soupeřovi šestnáctky. Ve 24. minutě přidali domácí druhý gól, když přesnou přihrávku Jenče zužitkoval nikým nehlídaný Bulíř. A třetí gól na sebe nenechal dlouho čekat. A opět se náš soupeř ani nezapotil. Lorenc rozehrál míč pouze po zemi přímo na nohu Bulíře a Pěčice vedly 3:0. Ve 40. minutě to bylo už 4:0, když Krumpolec nechal odcentrovat Volfa a Bulíř se přes Blažka prosadil potřetí. Minutu poté jsme měli jedinou vážnější šanci. Odražený míč poslal ze třiceti metrů zpátky na bránu Panovec, gólman ho vyrazil jen před sebe, ale žádný z našich hráčů nebyl dostatečně blízko, aby míč dorazil do brány. Chvíli před přestávkou jsme inkasovali pátý gól z kopačky Šulce.

Domácí do druhé půle vystřídali dva hráče a to se na jejich hře výrazně podepsalo. Už nebyli tak nebezpeční, jako v prvním poločase. Dokonce se nám povedlo snížit. Po pěkné kombinaci vyslal Řehák finální přihrávku Grospičovi, který pokořil brankáře. Ovšem za další dvě minuty se trefili i domácí, když centr ze strany poslal do brány nehlídaný Žižka. V 86. minuty stanovil konečné skóre na 7:1 svým gólem domácí Novák. Dvě minuty před koncem se nechal ještě nesmyslně vyloučit Blažek, který podrazil unikajícího soupeře.

Branky: 24., 30. a 40. Bulíř, 2. vlastní Šefčík, 44. Šulc, 59. Žižka, 86. Novák – 57. Grospič (Řehák). Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 0:3 (28. Pokorný, 60. Grospič, 69. Patáčik). ČK: 0:1 (88. Blažek). Poločas: 5:0.

Pěčice: Košťál /93/ - Šulc /92/, Bako /93/, Žižka /93/, Heřmanský /94/ – Jenč /92/, Bůžek /92/, Volf /92/, Novák /94/ – Vonejl /92/ (46. Toman /91/), Bulíř /92/ (46. Brodský /91/).

Všechlapy: Lorenc – Panovec, Šefčík, Pokorný, Blažek – Patáčik (75. Turský), Řehák, Masák, Krumpolec – Grospič, Prokop.