Fotbalový oddíl - založen 1966

10. kolo: TJ Sokol Všechlapy – Vitana Byšice 1:1

26.10.2008 18:58

Proti soupeři ze spodku tabulky se nám nedařilo v útoku. Ve 23. minutě jsme šli díky spolupráci Matějky a Krumpolce do vedení, to byl ale nakonec jediný gól, který jsme vstřelili. Ve 29. minutě měl obrovskou šanci Kovařík, který mohl doklepávat do prázdné brány. Nepochopitelně ho však srazil k zemi spoluhráč Michna. Ve 38. minutě kopali hosté díky zbytečnému faulu Příkopa trestný kop. Ten trestuhodně prošel až na zadní tyč, kde stál osamocený Svačina a Lorenc neměl nárok.

Na začátku druhé půle uháněl sám na bránu Byšic Kovařík, ale trefil jen brankáře. Další velkou šanci měl ještě střídající Bihári. Jeho slibný lob však brankář Schneider vyrazil na poslední chvíli na roh. Hned poté jsme mohli inkasovat, ale hostující Mencl nepochopitelně přestřelil bránu.

V závěru byl zápas zbytečně vyhecovaný a nakonec skončil zaslouženou remízou.

Branky: 23. Krumpolec (Matějka) – 38. Svačina. Rozhodčí: Kubečka ml. ŽK: 3:2 (30. Matějka, 37. Příkop, 83. Peňáz – 57. Svačina, 61. Martinec). Diváci: 40. Poločas: 1:1.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Matějka, Košvanec, Michna (66. Patáčik), Příkop (46. Peňáz) – Kovařík, Krumpolec, Rozvoral, Pokorný – Antoš (66. Bihári), Šefčík.

Nestřídal: Procházka.

Vitana Byšice: Schneider /91/ - Andraščík /92/, Kolínský /91/, Martinec /90/, Blecha /93/ - Hudec /91/ (71. Korf /91/), Mareček /90/, Mencl /93/ (90. Kmeto /92/), Čermák /92/ - Szen /93/ (81. Radl /92/), Svačina /90/.