11. kolo: TJ Sokol Všechlapy - FK Krnsko 5:3

31.10.2009 12:51

Proti soupeři, který nastoupil s týmem plným loňských žáků, jsme si připsali druhou letošní výhru.

V naší sestavě se konečně objevila dvojice Bihári a Příkop a na hře se to okamžitě projevilo.

Už v 8. minutě jsme mohli vést, ovšem centr Biháriho Krumpolec minul. V 19. minutě měl Krumpolec další šanci, když šel po dlouhém nákopu Jeníka sám na bránu, kterou však přestřelil. O tři minuty později si sólo na bránu zkusil i Přikop, ten ale mířil do tyče. Až ve 35. minutě jsme se konečně radovali z gólu. Řehákův centr našel Příkopa, který poslal míč Bihárimu a ten otevřel skóre. Jenže nesoustředěnost po vstřeleném gólu zavinila vyrovnávací gól, o který se hned za minutu postaral Hrdlička. Naštěstí pro nás jsme šli ještě před přestávkou znovu do vedení, když Patáčik odcentroval na Příkopa, který nezištně přenechal míč Krumpolcovi – 2:1.

Úvod do druhé půle se nám netradičně povedl. Krumpolec vyslal Biháriho a ten přidal naší třetí branku. Bylo to poprvé, co jsme letos překonali soupeřova brankáře třikrát. Ovšem to nebylo všechno. V 72. minutě vyslal Šefčík do sóla Krumpolce a vedli jsme 4:1. A v 76. minutě jsme se radovali po trefě Biháriho z pátého gólu.

Do hry se pak dostali i střídající hráči. Jenže místo abychom v klidu dohráli zápas, inkasovali jsme v závěru dva zbytečné góly. Naštěstí jsme měli už velký náskok a připsali si letos podruhé tři body za výhru (poprvé to bylo s Dolním Bousovem ve 2. kole – 1:0).

Branky: 35. Bihári (Příkop), 45+1. Krumpolec (Příkop), 49. Bihári (Krumpolec), 72. Krumpolec (Šefčík), 76. Bihári - 36. Hrdlička, 83. Čadil, 87. Komárek. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 4:4 (27. Patáčik, 45. Panovec, 48. Pokorný, 82. Šefčík – 4. Ryska, 43. Hrdlička, 52. Vocásek, 85., Soumar). Poločas: 2:1.

Všechlapy: Lorenc – Panovec, Jeník, Pokorný (76. Šebela), Šefčík – Patáčik (79. Procházka), Řehák, Prokop, Příkop (87. Pavlovič) – Bihári, Krumpolec.

Krnsko: Stýskal /94/ – Hofman /95/ (83. Soumar /94/), Šotka /93/, Bosík /93/ (63. Kroupa /94/), Lukáš /94/ – Ryska /92/, Čadil /94/, Hrdlička /94/ (83. Vízek /94/), Beneš /94/ – Komárek /91/, Doležal /94/ (46. Vocásek /92/).