11. kolo: Všechlapy - Chleby 9:0

01.11.2008 19:17

Hosté začali utkání pouze s deseti hráči a svojí sestavu doplnili v průběhu prvního poločasu. Nám se celý první poločas dařilo soupeře přečíslovat, vstřelili jsme sedm branek a spoustu dalších příležitostí jsme ještě zahodili.

Druhý poločas byl z naší strany horší a to hlavně proto, že hosté přestali hrát naivně a začali zahušťovat prostor u vlastního pokutového území, s čímž jsme si nedokázali poradit.

Branky: Suchánek Martin 2, Dušek Petr 2, Jirouš Marek 2, Rozvoral Radek, Knížek Jindřich, Košvanec Jakub. Poločas: 7:0.

Všechlapy: Hora Milan - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Hejna Josef, Kalista Patrik - Rozvoral Radek ml., Knížek Jindřich, Rozvoral Radek, Jirouš Marek - Suchánek Martin (46´ Košvanec Jakub), Dušek Petr (46´ Berounský Lukáš).