Fotbalový oddíl - založen 1966

12. kolo: Okresní výsledky + střelci

11.11.2008 11:53

 

Okresní přebor

 

Hrubý Jeseník – Pátek 2:1 (1:1, Najmon 2 – Bezděčný), Běrunice – Jíkev 0:1 (0:0, Kobera), Dymokury – Kostelní Lhota 3:6 (1:4, Bubeník 2, F. Ježek – M. Mácha 3, Láska, M. Drobný, T. Drobný), Krchleby – Městec Králové 5:3 (1:1, Hůlka 2, Valíček, Rys, Hurych – Hradečný, Votava, Kafka), Kounice – Kostomlaty 3:0 (1:0, Rozumný 3), Poříčany – Milovice 1:10 (0:4, Adamec – Müller 6, Beneš, Mencl, J. Petráš, P. Petráš), Sadská B – Rožďalovice B 0:3 (0:2, T. Nechánský, Kapal, Mikeš).

 

III. třída – skupina A

 

Semice B – Přerov 3:3 (2:2, Souček, Bubeník, Svoboda – Galbavý 2, Bareš), Bříství – K. Zboží 7:1 (5:0, Šesták 3, Svatoš, Bešta, K. Štefík, M. Štefík – Holoubek), AFK Nymburk – Dvory 3:2 (1:2, Brtek, Poulíček, Třešňák – Černý, Vinogradov), Ostrá B – Hradišťko 5:0 (1:0, Jíša 2, Verner, Mileli, Holub), Sokoleč B – Tatce 8:2 (4:1, Král 3, Junek 2, Melíšek, Pošík, Hájek – Schneider, Poláček), Předhradí – Milovice B 4:0 (2:0, Matějka 2, Zvěřina, Šubrt), Kovanice – Milčice 5:1 (2:1, Kunc 3, Leden 2 – Douděra).

 

III. třída – skupina B

 

Libice – Křečkov 5:1 (2:0, Beneš 3, Kučera, Novák – Jandura), Všejany – Hradčany 4:3 (1:1, Krátký 3, Bouška – Branda 2, Brzák), Budiměřice – Kněžice 0:5 (0:1, Zíma 2, Vízek, Prokeš, Špaček), Městec B – Sloveč 4:1 (2:0, Krejčí 2, Vízek, Sabo – Mašinda), Slovan Poděbrady – Bobnice 0:0, Vrbice – Sány 3:0 (2:0, Nechvíl, Havránek, Nykodým), Opočnice – Křinec 3:2 (1:1, Mazač, Svoboda, Hladík – Kulich, Růžička).

 

IV. třída – skupina A

 

Chrást – Poříčany B 6:2 (4:1, Klofanda 2, Szentesi, Křivský, Vyšata, Kasal – Skála, Nouzovský), Vykáň – K. Lhota B 4:1 (0:0, střelci nehlášeni), Třebestovice – Stratov 1:0 (1:0, Jakub Kurka), Kounice B – Litol B 0:0, Stará Lysá – Drahelice 9:0 (2:0, R. Krejčí 2, Z. Krejčí, Pecháček, Heller, Benda, Zoubek, R. Špitálský, J. Špitálský), Hořátev – Straky B 0:1 (0:1, Váša).

 

IV. třída – skupina B

 

Netřebice – Košík 2:4 (1:1, Noll, Vonička – Paul, Gušlbauer, J. Jansta, R. Jansta), Žitovlice – Hrubý Jeseník B 1:4 (1:1, Poděbradský – Jirouš 3, Rais), Vestec – Seletice 1:3 (0:1, Sladkovský – Vencl 2, Novák), Chleby – Bobnice B 3:3 (3:1, Kučera, Horák, Rynekr – Glas 2, Grospič), Mcely – Všechlapy 1:3 (0:2, Hrouda – Hejna, Patáčik, Rozvoral), Kamenní Zboží B – Straky 0:8 (0:5, Němec 3, Poláček 2, Soukal, Kocián, Zita).

 

IV. třída – skupina C

 

Pátek B – Křečkov B 3:1 (2:0, Horák, Šafránek, Svoboda – Tomek), Bohemia Poděbrady B – Sány B 6:0 (3:0, Paclík 2, Lacina 2, Beran, Netík), Dymokury B – Opolany 3:2 (2:0, Bubeník 2, Hůlka – Puchýř, Vlašťovka), Záhornice – Velenice 1:5 (0:2, Čonka – Fadrhonc, Jizba, Janouch, Štich, Knytl), Dlouhopolsko – Všechlapy B 3:3 (0:1, Hingar 2, Štus – Prokop 2, Košvanec), Žehuň – Odřepsy 1:0 (0:0, Jiroušek).    

Zpět

Vyhledávání

tomas@konicek.eu © 2008 Všechna práva vyhrazena.