12. kolo: Sokol Luštěnice - TJ Sokol Všechlapy 3:1

07.11.2009 13:52

Cíl přivést si alespoň bod za remízu se nám nepodařilo splnit, přestože to byl velmi reálný cíl. Tradičně jsme začali zápas inkasovaným gólem. Tentokrát ho soupeři daroval brankář Lorenc, který vyrazil trestný kop pouze k nohám soupeře a ten pohodlně poslal míč do brány.

Probrali jsme se až v závěru první půle, kdy jsme několikrát ohrozili soupeře. Ve 43. minutě rozehrál domácí brankář pouze k nohám Krumpolce, který se však obrovské šance zalekl a než si zpracoval míč, bylo pozdě. Brankář mu stačil zmenšit střelecký úhel a vyrazil míč na roh. Ten kopal Krumpolec a poslal míč na zadní tyč, kde osamocený Grospič poslal míč kolenem do brány – 1:1.

Úvod druhého poločasu měl stejný scénář jako v prvním. V 53. minutě kopali domácí trestný kop, který Lorenc opět vyrazil jen před sebe a Bartoň opět poslal míč lehce do brány – 2:1.

Pak jsme mírně přidali na aktivitě, ovšem do kolen nás srazil třetí gól soupeře, když Farkaš neuvěřitelně minul nákop domácích hráčů a Batala, který šel díky tomu sám na bránu, určil konečné skóre.

Branky: 7. a 53. Bartoň, 66. Batala – 44. Grospič. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 2:2 (45. Briestenský, 76. Batala – 34. Pokorný, 52. Masák). Poločas: 1:1.

Luštěnice: Beljaka /91/ – Briestenský /91/, Sabol /93/ (74. Marman /92/), Davídek /92/, Gerboc /92/, Batala /91/, Hrdlička /93/, Bartoň /91/, Prisčák /93/ (59. Hůlka /93/), Hrdlička /91/, Soukup /94/. Nestřídal: Radůšek /94/.

Všechlapy: Lorenc – Pokorný, Jeník, Farkaš, Šefčík – Patáčik, Prokop, Řehák (57. Perez), Masák – Krumpolec, Grospič.

Nestřídali: Procházka, Turský.