Fotbalový oddíl - založen 1966

12. kolo: Všechlapy - Akuma Mladá Boleslav 1:2

09.11.2008 21:58

Zápas jsme si prohráli sami neschopností překonat hostujícího brankáře, především v prvním poločase, kdy jsme měli řadu vyložených šancí. Po dvaceti utkání tak padla naše domácí neporazitelnost. Poslední prohru si totiž dorost Všechlap připsal v předloňské sezoně, konkrétně 28. dubna 2007 (Všechlapy – Slovan Poděbrady 0:2).

V prvním poločase jsme měli více ze hry a vytvořili jsme si více šancí. V 10. minutě nevyužil přihrávku Rozvorala Antoš, když střílel do brankáře, ve 21. minutě si stejně počínal Kovařík a do třetice střílel pouze do brankáře ve 32. minutě i Bihári. Mezi tím ve 13. minutě trefil hostující Marek Kosař po nenápadné akci tyč Matějkovi brány. Po třech neproměněných šancí nám ukázali hosté, jak se správně zakončuje. Ve 37. minutě se do úniku dostal Marek Kosař a otevřel skóre.

Do druhé půle jsme byli nuceni poslat do hry po zranění se vracejícího Jokla, od kterého se čekalo oživení ofenzivní činnosti. Ten to do puntíku vyplnil a hned v úvodních minutách dvakrát prověřil obranu hostů. Ovšem bez úspěchu. Úspěšný byl až v 64. minutě, kdy se mu povedlo vyrovnat.

Hned za dvě minuty jsme mohli jít do vedení, ale Jokl střílel vedle brány. To byla naše poslední vážnější šance. V závěru zápasu se štěstí přiklonilo k hostům, když naše obrana nechala trestuhodně ve vápně samotného kapitána Bůžka a pro něj nebyl problém hlavou vstřelit vítězný gól.

Branky: 64. Jokl – 37. Marek Kosař, 88. Bůžek. Rozhodčí: Černý. ŽK: 0:1 (86. Valek). Diváci: 30. Poločas: 0:1.

TJ Sokol Všechlapy: Matějka – Peňáz, Košvanec, Michna, Příkop – Antoš (82. Procházka), Rozvoral, Kovařík, Šefčík – Řehák (46. Jokl), Bihári (71. Panovec).

Akuma Mladá Boleslav: Dlouhý /91/ - Helis /91/, Bůžek /92/, Loebel /91/, Kuebel /93/ - Valek /92/, Kovač /91/, Milan Kosař /92/, Jeleček /93/ (84. Javůrek /93/) - Marek Kosař /90/, Šuba /90/.