13. kolo: TJ Sokol Pěčice - TJ Sokol Všechlapy 2:0

16.11.2008 17:05

Na začátku zápasu jsme svého soupeře přehráli. Pak jsme ale inkasovali dva góly, na které jsme nedokázali odpovědět.

Už ve 4. minutě zaváhal po kombinaci ve stoprocentní šanci Rozvoral, který přestřelil bránu. Pak jsme měli častěji míč na svých kopačkách, naše snaha však končila před pokutovým územím domácích. Ti dokázali proměnit svoji první velkou šanci, když naše obrana nechala Volfa projít až téměř od půlící čáry a v klidu zakončit. Vzápětí jsme mohli inkasovat další dva góly, ale Bako si na Matějku nepřišel a za další minutu si Král drbal hlavu, když neproměnil další tutovku. Zajímavou pasáž hry uzavřel další velkou šancí všechlapský Bihári. Ten šel sám na bránu a před velkým čtvercem nepochopitelně zastavil a pustil před sebe obránce. Nakonec se nedostal ani k zakončení.

Těsně před přestávkou jsme si nechali dát gól, když se Kadaník nenechal chytit do ofsajdové pasti a pohodlně zakončil svůj samostatný nájezd.

Ve druhém poločase se nic vážnějšího nestalo. Hra byla rozkouskována řadou žlutých karet a střídáním a tak viděli diváci jedinou šanci. Jokl však v 73. minutě v dobré pozici střílel pouze do brankáře. Závěrečný nápor hostů se tentokrát nekonal a tak domácí po zásluze vyhráli.

Branky: 31. Volf, 43. Kadaník. Rozhodčí: ???. ŽK: 1:3 (54. Dutý – 65. Pokorný, 70. Košvanec, 85. Panovec). Diváci: 30. Poločas: 2:0.

TJ Sokol Všechlapy: Matějka – Panovec, Šefčík, Košvanec, Příkop – Kovařík, Krumpolec, Rozvoral, Pokorný (86. Michna) – Jokl, Bihári (65. Řehák).

TJ Sokol Pěčice: Fuksa /90/ – Žižka /93/ (73. Dědina /92/), P. Košťál /91/, Šulc /92/, Mulač /90/ – Král /92/ (73. Beran /93/), Volf /92/, Dutý /91/, D. Košťál /93/ (65. Gregor /93/) – Bako /93/ (54. Toman /91/), Kadaník /92/.