Fotbalový oddíl - založen 1966

13. kolo: TJ Sokol Všechlapy - SK Slavia Velký Borek 0:2

14.11.2009 14:11

V utkání jsme doplatili na neproměňování šancí. Vždyť jenom v první půli měl pět obrovských příležitostí Krumpolec. Ten ale nedokázal v klidu zakončit a jeho úniky většinou končily střelou do brankáře nebo vedle brány.

Nutno podotknout, že hosté si počínali podobně. Měli několik šancí, ale na Grospiče, který v bráně zaskočil za nemocného Lorence, nenašli recept. Tomu stačilo většinu míčů vyrážet, žádný ze soupeřů ale nedokázal vrátit míč do brány.

Zápas se nakonec zlomil v 73. minutě, kdy k překvapení samotného střelce i všech ostatních, skončil za zády Grospiče centr hostujícího Doležala. Inkasovaný gól nás naprosto rozhodil a už jsme na něj nedokázali odpovědět. Naopak v 90. minutě jsme dostali druhý gól.

Branky: 73. Doležal, 90. Trejbal. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 0:3 (56. Sadílek, 59. Mihalík, 65. Doležal). Poločas: 0:0.

Všechlapy: Grospič – Panovec, Blažek, Pokorný, Šefčík – Patáčik, Řehák, Masák, Perez – Krumpolec, Kasala. Nestřídal: Turský.

Velký Borek: L. Procházka /92/ – Randák /93/, Nesládek /94/, Sadílek /91/, Jeřábek /93/, Mihalík /93/, Trejbal /91/, Hrstka /93/, Doležal /92/, Elogeli /93/, Ryba /93/. Nestřídal: D. Procházka /94/.