14. kolo: SK Viktorie Jirny - TJ Sokol Všechlapy 4:0

29.03.2009 13:09

První jarní utkání na hřišti lídra tabulky nám vůbec nevyšlo. Zatímco domácí dávali góly, my jsme jeho brankáře neprověřili.

Už ve 25. minutě přišla první výstraha, když Jirny trefily tyč Lorencovy brány. Jenže varování nám nestačilo a o tři minuty později prohrál Kovařík sprinterský souboj s Horynou a ten otevřel střelou mezi nohy vybíhajícího brankáře Lorence skóre.

O dvě minuty později to už to bylo 2:0, když rozhodčí odpískal souboj Matějky s Romanem Náchodským jako nedovolený Terynek nabídnutou penaltu proměnil.

Ani ve druhém poločase jsme se nedostali do vážnější šance. Naše naděje utnul v 56. minutě Roman Náchodský při jehož akci se stali z obránců Peňáze a Šefčíka pouze diváci. Skóre uzavřel v 70. minutě Kopta, který ač neměl vyřízený registrační průkaz, nastoupil na registračku Hochmala a hrál tedy »na černo«. Za tento výkon jsme si ale žádný jiný výsledek ani nezasloužili.

Branky: 28. Horyna, 30. Terynek (z PK), 56. Slabý, 70. Hochhmal (nebo Kopta). Rozhodčí: Chrudimský (asistent Kugler). ŽK: 2:1 (37. Roman Náchodský, 50. Terynek – 49. Rozvoral). Diváci: 30. Poločas: 2:0.

Jirny: Braborec (74. Vojíř) – Housa, T. Novotný, Terynek, Radek Náchodský – Horyna, Markvart, J. Novotný (60. Hochhmal či Kopta) – Roman Náchodský (81. Topol), Logojda, Slabý (75. Pouch).

Všechlapy: Lorenc – Matějka, Šefčík, Michna, Peňáz – Jokl, Rozvoral, Krumpolec, Kovařík – Patáčik (74. Procházka), Bihári.