14. kolo: Všechlapy - Odřepsy 3:1

29.03.2009 17:11

Už od 3. minuty jsme museli hrát v deseti, přesto jsme dokázali vyhrát. To totiž stoper Dvorský zastavil přihrávku hostů rukou a pakoval se do sprch. I když do sprch...

Hosté využili přesilovku už v 15. minutě, kdy šli do vedení. To bylo ale z jejich strany vše. Ještě do přestávky stačil vyrovnat Rozvoral ml., který chvíli před tím spálil dvě velké šance. Další šanci měl Jokl, do vedení nás ale neposlal.

Na začátku druhého poločasu jsme šli do vedení po individuální šanci Volfa. V 75. minutě pak stejného hráče vybídl k další trefě Jokl a o naší výhře bylo rozhodnuto.

Branky: 55. a 75. Volf (na druhý gól Jokl), 35. Rozvoral ml. (Suchánek) – 15. hosté. Rozhodčí: Langr (Jirouš). ŽK: 1:1 (Suchánek). ČK: 1:0 (3. Dvorský). Poločas: 1:1.

Všechlapy: Černík – J. Procházka, Dvorský, Jenčík, Kubíček – Jokl (80. Kugler), Javůrek, Krumpolec (66. Šefčík), Rozvoral ml. (71. Brynych) – Volf, Suchánek.