Fotbalový oddíl - založen 1966

14. kolo: Všechlapy - Straky 4:1

28.03.2009 17:14

Hosté přijeli s velice omlazeným kádrem a zlobili jen v prvním poločase. Ve 12. minutě se dostali do vedení po proměněné penaltě za faul v pokutovém území. O vyrovnání se postaral Hofman, když jím zpracovávaný balón po pasu Rozvorala st. si obránce Halík srazil do vlastní brány. Na 2:1 upravil Knížek po centru Hofmana ze strany. Třetí branku přidal Hofman po souboji Rozvorala st. s hostujícím brankářem a na konečných 4:1 upravil J. Hejna střelou v pokutovém území po rohovém kopu Rozvorala st.

Branky: Halík vlastní, J. Hejna, Hofman, Knížek - ???? (z PK). Rozhodčí: Růžička (asistent M. Rozvoral). ŽK: ?:?. Poločas: 1:1.

Všechlapy: Lorenc David - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Vokoun Jiří - Knížek Jindřich, Hejna Josef, Rozvoral Radek, Jirouš Marek (53´ Rozvoral Radek ml.) - Kalista Patrik (46´ Volf Lukáš), Hofman Tomáš (70´ Krumpolec Patrik).