15. kolo: Slavia Velký Borek - TJ Sokol Všechlapy 4:0

04.04.2009 13:07

Zápas nám stejně jako v prvním jarním kole absolutně nevyšel. Domácí šli do vedení už ve 14. minutě, kdy Panovec dostatečně nepokryl Jandu a ten v pohodě usměrnil přihrávku ze strany do naší brány. Druhý gól přidal po rohovém kopu Janda, který dostal příliš prostoru a Lorenc neměl na jeho hlavičku nárok.

Zatímco na naší bránu se valil jeden útok za druhým, my jsme se dostali maximálně k soupeřově šestnáctce. Jedinou vážnější šanci měl Krumpolec, jehož střela však nenašla přesný cíl.

Domácí pak přidali v 64. minutě třetí gól, když faul Matějky potrestal z pokutového kopu Janda. Za další dvě minuty se domácí trefili po minele Matějky počtvrté.

Branky: 14. a 64. Janda (druhý z PK), 16. Doležal, 66. Werner. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 3:2 (56. Jeřábek, 57. Kaiser, 78. Werner - 37. Pokorný, 53. Krumpolec). Poločas: 2:0.

Všechlapy: Lorenc - Matějka (66. Procházka), Šefčík, Michna, Panovec - Pokorný, Rozvoral, Krumpolec, Příkop (64. Řehák) - Bihári, Patáčik.