Fotbalový oddíl - založen 1966

16. kolo: Bobnice B - Všechlapy 2:4

12.04.2009 20:53

První poločas se nám moc nevydařil a to i přes to, že jsme šli v sedmé minutě do vedení brankou Hofmana po nahrávce Volfa.

Do konce poločasu jsme sice soupeře přehrávali, ale do vyložených šancí jsme se nedostali, jelikož se nám nedařila finální přihrávka.

Začátek druhého poločasu nám také moc nevyšel a v 56. minutě si Rozvoral st. dokonce vstřelil hlavou vlastní branku. Naštěstí svou chybu v 72. minutě napravil brankou do soupeřovy sítě po nahrávce Rozvorala ml.

Třetí branku pak vstřelil v 78. minutě Rozvoral ml. z pokutového kopu a v 88. minutě jsme po střele J. Hejny vedli již o tři branky. Domácím se podařilo v 90. minutě ještě výsledek zkorigovat na konečných 2:4 a to krásnou střelou z dálky.

Branky: 56. vlastní (Rozvoral st.), 90. R. Procházka - 7. Hofman, 72. Rozvoral st., 78. Rozvoral ml. (PK), 88. J. Hejna. Rozhodčí: Suchánek (asistent M. Rozvoral). ŽK: 2:1. Poločas: 0:1.

Všechlapy: Lorenc – P. Hejna, Beran, J. Hejna, Vokoun – Knížek, Rozvoral st., Jirouš, Kalista (46. Mikoláš) – Hofman (78. Krumpolec), Volf (61. Rozvoral ml.).