16. kolo: Velenice - Všechlapy B 5:1

11.04.2009 21:55

Domácí vedli už od první minuty. Přestože rozehrávaly Všechlapy, dostal se míč k soupeři a ten si došel pro pokutový kop. To vše se odehrálo v prvních deseti vteřinách zápasu. Domácí přidali ještě druhý gól a nebýt parádního zákroku Lorence, mohli se trefit z trestného kopu ještě potřetí.

Ve 35. minutě jsme se vrátili do zápasu, když trestný kop Krumpolce poslal hlavou do brány na zadní tyči číhající kapitán Jenčík. Jenže to bylo z naší strany vše.

Ve druhém poločase domácí rozhodli o své výhře dalšími třemi zásahy po individuálních chybách všechlapských hráčů. Hosté už domácího brankáře příliš neprověřili.

Branka Všechlap: Jenčík. Rozhodčí: Řehák (asistent Němeček). ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Všechlapy: Lorenc – J. Procházka, Jenčík, J. Řehák (52. Michna), Kubíček – Koníček, Krumpolec, Šefčík, Berounský (65. Javůrek) – Volf, Suchánek (80. Kugler).