Fotbalový oddíl - založen 1966

17. kolo: Dolnobousovský SK - TJ Sokol Všechlapy 2:3

19.04.2009 20:19

Utkání v Dolním Bousově pro nás bylo úspěšné jen částečně. Soupeře jsme jasně přehráli a podruhé v letošní sezoně vyhráli na hřišti soupeře. Na výhru jsme se ale hodně natrápili, neboť jsme nedokázali proměnit velkou řadu brankových příležitostí.

V naší koncovce byla vidět velká zbrklost a také nervozita, neboť jsme po zbytečné chybě brankáře Lorence už od třetí minuty prohrávali.

Vyrovnat mohl několikrát během následujících minut Krumpolec, ale jeho potence byla naprosto žalostná. Domácí tým také častokrát podržel brankář Stránský, který byl bezesporu nejlepším hráčem utkání.

Vyrovnat se nám povedlo až téměř po hodině hry, kdy se konečně trefil Krumpolec. Jenže neuběhlo ani deset minut a domácí zase vedli. Kapitána Čecha nedokázal zastavit Panovec ani Košvanec a ten svůj únik proměnil.

V závěru jsme si vytvořili velký nápor a povedlo se nám otočit výsledek. V 76. minutě vyrovnal střídající Bihári a za další dvě minuty určil vítěze svojí střelou Rozvoral.

Díky překvapivé výhře posledního Kostelního Hlavna v Semicích jsme se konečně posunuli o jednu příčku výš. Na horní polovinu tabulky nám schází už jen dva body.

Branky: 3. Valdman, 67. Čech – 58. Krumpolec, 76. Bihári, 78. Rozvoral. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 3:2 (45. Kraus, 73. Čech, 82. Slavětinský – 13. Rozvoral, 89. Pokorný). Poločas: 1:0.

Dolní Bousov: Stránský /91/ - Kopecký /93/, Teterja /91/, Merva /93/, Vitvar /94/, Havel /92/, Olbrich /91/, Stejskal /93/, Čech /90/, Valdman /93/, Kraus /93/.

Střídali: Slavětiský /92/, Holík /91/, Šťastný /93/. Nestřídali: Kozák /94/, Kolek /94/.

Všechlapy: Lorenc – Panovec, Košvanec, Michna, Šefčík – Kovařík (65. Peňáz), Patáčik (65. Pokorný), Novák (73. Řehák), Rozvoral – Jokl, Krumpolec (65. Bihári).

Nestřídal: Procházka.