18. kolo: Hrubý Jeseník B - Všechlapy 1:2

26.04.2009 21:00

První poločas jsme byli lepším týmem a i když jsme hráli proti silnému větru, dařila se nám kombinační hra.

Do vedení jsme šli ve 32. minutě brankou Kalisty, který po přesném pasu Rozvorala st. křižnou střelou přes celou bránu překonal domácího brankáře.

Ve druhém poločase se nám přestalo kombinačně dařit a domácí hru i stav vyrovnali. Následně byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen Hofman. Ale i v oslabení jsme dokázali vsítit vítězný gól, který dal Jirouš hlavou po centru Rozvorala st. ze strany.

Branky: Kalista Patrik, Jirouš Marek. Rozhodčí: Leština (asistent M. Rozvoral). Poločas: 0:1.

Všechlapy: Lorenc David - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Vokoun Jiří - Knížek Jindřich, Hejna Josef, Rozvoral Radek st. (89´ Hora Milan), Jirouš Marek (73´ Rozvoral Radek ml.) - Hofman Tomáš, Kalista Patrik ( 86´ Novák Petr).