19. kolo: Mnichovohradišťský Sk - TJ Sokol Všechlapy 4:0

03.05.2009 17:03

Domácí tým byl lepší a zaslouženě si připsal tři body. Nám znatelně chyběl na levé straně obrany Šefčík. Druhý poločas odchytal místo zraněného Lorence obránce Příkop a aby toho nebylo málo, zranil se po nesmyslných zákrocích soupeře i další bek Panovec, který už zřejmě do konce sezony nenastoupí. Navíc se nedařilo stabilním oporám týmu a tak jsme si odvezli debakl.

V utkání jsme hrozili především z brejků. Míč drželi především domácí a ti také stříleli góly. Ve 21. minutě nechala naše obrana trestuhodně mezi sebou projít Nohynka a ten nedal Lorencovi žádnou šanci.

Ve 26. minutě provětral obranu domácích Jokl, jeho střela však nebyla přesná.

Domácím se povedlo vstřelit důležitý druhý gól ve 41. minutě. Čečelský našel přesným pasem Pánka a ten se při svém úniku nemýlil.

Ve druhém poločase jsme byli nuceni střídat brankáře. Jelikož nebyla k dispozici brankářská dvojka Matějka, postavil se do brány Příkop.

V 52. a v 57. minutě jsme se dostali ke dvěma střelám, obě šly ale do středu brány, kde stál připravený brankář Ježek.

V 62. minutě měl Bendl na kopačce třetí gól domácích, jenže trefil jen Příkopa.

V 68. minutě jsme se konečně dočkali gólu, když se trefil Rozvoral. Rozhodčí ho ale kvůli ofsajdu neuznal.

V 77. minutě ukončilo Hradiště naše trápení. Nováček se dostal do pokutového území, byl faulován a sám nařízenou penaltu proměnil.

Zápas se pak dohrával a v 89. minutě se po rohovém kopu trefil ještě kapitán domácích Bendl.

Branky: 21. Nohýnek, 42. Pánek, 77. Nováček (z PK), 89. Bendl. Rozhodčí: Tylchert. ŽK: 2:3 (za hosty 58. Košvanec, 58. Novák, 62. Krumpolec). Poločas: 2:0.

Mnichovo Hradiště: Ježek /92/ – Černý /92/, Čečelský /92/ (68. Najman /92/), Křesťan /91/, Zdobinský /92/ – Pánek /91/, Bajer /92/, Nohynek /92/, Havlík /90/ – Nováček /90/ (74. Tesař /90/), Bendl /90/.

Všechlapy: Lorenc (46. Kovařík) – Panovec (69. Patáčik), Košvanec (81. Březina), Michna, Příkop – Pokorný, Krumpolec (69. Řehák), Novák, Rozvoral – Bihári, Jokl.

Nestřídal: Procházka.