19. kolo: Všechlapy - Košík 6:1

03.05.2009 22:03

Utkání, které se hrálo za krásného slunečného počasí, které někteří diváci využili k opalování, bylo od začátku naší jasnou záležitostí a to i přesto, že šel soupeř v 9. minutě do vedení po chybě obrany na půlce hřiště.

O vyrovnání se postaral Josef Hejna střelou po zemi k tyči po nahrávce Volfa. Na 2:1 zvýšil Volf krásnou střelou z dálky.

Další branku přidal po přestávce hlavou Kalista, který dorazil brankářem vyražený míč po trestném kopu Rozvorala ze strany. Na 4:1 upravil a jubilejní 100. gól v sezóně vstřelil Mikoláš po narážečce Rozvorala.

Pátou branku přidal Berounský po přiťuknutí Kubíčka, kterého našel pasem za obranu Rozvoral. Konečnou podobu výsledku stanovil opět střelou po zemi k tyči Josef Hejna.

Branky: J. Hejna 2, Volf, Kalista, Mikoláš, Berounský. Rozhodčí: Voborník. Poločas: 2:1.

Všechlapy: Černík Michal - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Hora Milan - Knížek Jindřich, Hejna Josef, Rozvoral Radek, Jirouš Marek (78´ Kubíček Josef) - Kalista Patrik (78´ Berounský Lukáš), Volf Lukáš.