Fotbalový oddíl - založen 1966

21. kolo: FK Krnsko - TJ Sokol Všechlapy 2:1

17.05.2009 13:00

Jeden z nejdůležitějších zápasů jsme nezvládli. Přitom proti nám stál slabší soupeř. Domácí dali na začátku druhé půle vedoucí gól a v 70. minutě už vedli po trefě Bosíka 2:0. Vzápětí sice snížil z trestného kopu Rozvoral, vyrovnat už jsme ale nedokázali. Soupeř se tak vrátil do boje o záchranu.

Branky: 48. Komárek, 70. Bosik – 72. Rozvoral. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 2:2 (51. Novák, 71. Šotka - 34. Košvanec, 78. Krumpolec). Poločas: 0:0.

Krnsko: Stýskal /94/ - Sabol /93/, Šotka /93/, Soumar /90/, Ježek /90/ - Novák /90/ (63. Hrdlička /94/), Vocásek /92/, Čadil /91/, Bosik /93/ (90. Hofman /95/) - Komárek /91/ (65. Hotzël /95/), Netušil /90/.

Všechlapy: Lorenc – Michna, Košvanec, Pokorný, Šefčík – Kovařík, Krumpolec, Novák, Rozvoral – Bihári, Jokl.

Nestřídali: Patáčik, Procházka, Březina.