21. kolo: Všechlapy - Netřebice 16:0

16.05.2009 20:00

Soupeř začal hrát utkání pouze v osmi hráčích a postupem času doplnil svojí sestavu na deset.

První poločas poctivě bránil u svého pokutového území, a když se pokusil ve druhém poločase hrát otevřený fotbal, stala se z utkání všechlapskofotbalová střelnice.

Je jen škoda, že si také alespoň jednu branku nevstřelil soupiskou zatížený vedoucí mužstva Miloš Rozvoral, který ale jednou po obdrženém pase od Rozvorala ml. vyzval nezištnou nahrávkou ke skórování svého staršího a střelecky zkušenějšího bratra :-)

Branky: Rozvoral Radek 5, Košvanec Jakub 5, Berounský Lukáš 3, Jirouš Marek 2, Rozvoral Radek ml. Poločas: 5:0.

Všechlapy: Lorenc David - Hora Milan, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Vokoun Jiří - Knížek Jindřich, Rozvoral Radek ml., Rozvoral Radek, Jirouš Marek - Rozvoral Miloš (46´ Košvanec Jakub), Berounský Lukáš.