22. kolo: TJ Sokol Všechlapy - Sokol Luštěnice 3:4

24.05.2009 13:00

Důležitý zápas jsme nezvládli především kvůli nepovedenému prvnímu poločasu.

Na první branku soupeře jsme dokázali odpovědět gólem Jokla, hosté pak ale nastříleli další tři branky. Prakticky každá jejich střela skončila v naší síti.

Už ve 38. minutě jsme tak za stavu 1:4 byli nuceni střídat brankáře.

Druhý poločas nám vyšel, vysoké manko už jsme ale nedokázali zlikvidovat. Nejprve se v 65. minutě prosadil Bihári. Za dalších sedm minut vybídnul Rozvoral Košvance, jehož gól zápas zdramatizoval.

Přestože jsme pak měli i s nastavením 18 minut na vyrovnávací gól, vstřelit se nám ho nepovedlo.

Hosté si závěr takticky pohlídali a sebrali nám tak důležité body, které potřebujeme v boji o záchranu.

Nyní k ní potřebujeme získat nejspíš šest bodů z posledních čtyřech zápasů, jednoduché to rozhodně nebude.

Branky: 8. Jokl (Bihári), 65. Bihári, 72. Košvanec (Rozvoral) - 3., 29. a 38. Davídek, 26. Brdička. Rozhodčí: Karlík (asistent Berounský). ŽK: 2:3 (23. Pokorný, 50. Jokl – 50. Briestensky, 58. Libich, 75. Davídek). Poločas: 1:4.

Všechlapy: Lorenc (38. Patáčik) – Michna, Košvanec, Pokorný, Šefčík – Kovařík, Novák, Krumpolec, Rozvoral – Jokl, Bihári (70. Masák).

Nestřídali: Řehák, Březina.

Luštěnice: Beljakov /91/ - Briestensky /91/, Libich /90/, Davídek /92/, Gerboc /92/, Batala /91/, Hrdlička /93/, Karhan /92/, Brdička /91/, Šálek /91/, Hrdlička /91/.