22. kolo: Žitovlice - Všechlapy 0:5

23.05.2009 21:53

Utkání jsme začali velice dobře a již v 10. minutě jsme vedli 2:0, když první branku vstřelil Patáčik po přihrávce Rozvorala ml. a druhou Rozvoral st. po přihrávce Patáčika.

Do poločasu přidal třetí branku Rozvoral ml. po přihrávce od svého otce.

Ve druhém poločase se nám nedařila kombinace, ale i přesto jsme vsítili další dvě branky. Čtvrtou vstřelil Rozvoral st. po přihrávce Knížka a konečnou podobu výsledku stanovil Jirouš po rohovém kopu Berounského.

Tímto vítězstvím jsme si definitivně a s předstihem zajistili postup do III. třídy, takže si na tuto počest rozdělali po konci zápasu dvě lahvinky šumivého moku Jarda Beran alias BÉDA, který den před tímto zápasem oslavil své 43 narozeniny a Pavel Hejna alias KÁMEN, který 30. května odlétá na půl roku »mezi klokany«.

Branky: Rozvoral Radek 2, Patáčik Radek, Rozvoral Radek ml., Jirouš Marek. Poločas: 0:3.

Všechlapy: Lorenc David - Hejna Pavel, Beran Jaroslav, Hejna Josef, Vokoun Jiří - Knížek Jindřich, Rozvoral Radek ml. (46´ Košvanec Jakub), Rozvoral Radek, Jirouš Marek - Kalista Patrik, Patáčik Radek (46´ Berounský Lukáš).