23. kolo: Vitana Byšice - TJ Sokol Všechlapy 5:2

31.05.2009 15:03

V utkání proti sousedovi v tabulce jsme propadli. Sice jsme po prvním gólu Řeháka v dresu Všechlap od 2. minuty vedli, jenže domácí v 9. minutě vyrovnali Plichtou. A ve 30. minutě vedli po ztrátě Krumpolce ve středu hřiště a gólu Hudce 2:1 a v závěru první půle přidali třetí branku. Během první půle jsme mohli soupeři nasázet minimálně pět gólů, místo toho jsme ale o dvě branky prohrávali.

V 53. minutě vykřesal naději po asistenci Řeháka Bihári, jenže v 60. minutě to bylo po gólu Menčla opět o dvě branky. V závěru jsme dohrávali pouze s deseti hráči, když se zranil Šefčík a my už nemohli střídat. Soupeř pak ještě snížil Rádlem, jehož nedostatečně pokryl Patáčik.

Branky: 9. a 41. Plichta, 30. Hudec, 60. Menčl, 83. Rádl  - 2. Řehák, 53. Bihári (Řehák). Rozhodčí: ???. ŽK: 0:0. Poločas: 3:1.

Všechlapy: Lorenc – Kovařík (55. Michna), Šefčík, Krumpolec, Pokorný – Patáčik, Novák, Rozvoral, Řehák (65. Procházka) – Masák (46. Bihári), Košvanec.