24. kolo: TJ Sokol Všechlapy - ZD Kostelní Hlavno 7:1

07.06.2009 21:43

V utkání jsme se dlouhou dobu trápili, nakonec jsme však po dlouhé době vybojovali výhru.

Hosté přijeli do Všechlap s devíti hráči a zakopali se před vlastním pokutovým územím. Hra »do plných« nám ale naprosto nešla a tak jsme první gól, navíc se štěstím, dali až ve 25. minutě Bihárim. Za chvíli přidal další gól Rozvoral. V 50. minutě se dostali po dlouhé době před naší bránu a díky nedůslednosti obrany snížili na rozdíl gólu.

Jenže na druhé straně okamžitě odpověděl po rohovém kopu Rozvorala Novák. Pak už stříleli góly jen hráči z lavičky, kteří hru oživili. V 62. minutě dal svůj první gól v dorostenecké kategorii Tomáš Procházka. Za čtyři minuty zvýšil na 5:1 Řehák a v závěrečných minutách se ještě dvakrát trefil Masák.

Branky: 25. Bihári (Rozvoral), 29. Rozvoral, 54. Novák (Rozvoral), 62. Procházka (Rozvoral), 66. Řehák (Novák), 70. Masák (Kovařík), 84. Masák - 50. Suhoc. Rozhodčí: Hurych (asistent Březina). ŽK: 0:0. Poločas: 2:0.

Všechlapy: Lorenc - Michna (52. Příkop), Košvanec, Krumpolec (30. Řehák), Šefčík - Kovařík, Novák, Rozvoral, Pokorný - Jokl (66. Masák), Bihári (46. Procházka).

Kostelní Hlavno: Kolínský /90/ - Zíma /92/, Žďárský /90/, Kříž /91/, Suhoc /90/, Kocourek /92/, Brůžek /91/, Bodlák /93/, Musil /90/.