24. kolo: Záhornice - Všechlapy 4:4

06.06.2009 21:00

Zápas se zvrhl v hokejovou přestřelku. Oba týmy dvakrát vedly, nakonec však zápas skončil remízou.

Skóre otevřel Beneš, který po rohovém kopu zůstal sám nepokrytý před bránou.

Poté vyrovnal Košvanec po centru Volfa, který vzápětí proměnil trestný kop a poslal Všechlapy do vedení. Volf pak mohl přidat další dva góly, neproměnil ale svoje samostatné úniky.

Na začátku druhého poločasu se domácím povedlo vyrovnat, když pokutový kop proměnil Mráz. A v 62. minutě domácí po gólu Jeřábka opět vedli.

Všechlapy ale dokázaly i tentokrát otočit. Po »brutálním« faulu na Javůrka v 72. minutě proměnil nařízenou penaltu Košvanec a za další tři minuty se trefil střelou o tyč Kubíček.

Nakonec se ale body dělily, když v 79. minutě pokořil Černíka střelou po zemi Padevít.

Všechlapy mohly v nastaveném čase strhnout výhru na svoji stranu, střídající Fadrhons ale trefil jen břevno.

Branky: Beneš, Mráz, Jeřábek, Padevít – Košvanec 2 (druhá z PK), Volf, Kubíček. Poločas: 1:2.

Všechlapy: Černík – Řehák, Košvanec, Kubíček, Jenčík – Brynych, Javůrek, Prokop, J. Procházka (60. Těhník) – Suchánek (75. Fadrhons), Volf.