26. kolo: TJ Sokol Všechlapy - TJ Sokol Pěčice 1:4

22.06.2009 17:14

Zápas jsme opět nezvládli. Už na začátku viděl červenou kartu Šefčík, který rukou vyrazil střelu hostujícího hráče, která směřovala do brány. Navíc hosté kopali penaltu a díky ní šli do vedení.

I v deseti jsme se snažili trpělivě hrát a ve 43. minutě jsme se po asistenci Rozvorala a gólu Jokla dočkali vyrovnání.

Nerozhodný stav, který by nám dával jistotu záchrany, ale vydržel jen do 67. minuty, kdy šli hosté po přihrávce ze strany a důrazu útočníka před naší bránou do vedení. Další rána přišla devět minut poté, kdy Pěčice přidaly třetí gól. V závěru jsme už nemohli držet s deseti hráči tempo a inkasovaly jsme i čtvrtou branku.

Branky: 43. Jokl - 8., 67., 76. a 81. hosté (první z PK). Rozhodčí: Kubečka ml. ŽK: 2:1 (20. Košvanec, 61. Patáčik – 13. hosté). ČK: 1:0 (7. Šefčík). Poločas: 1:1.

Všechlapy: Lorenc – Kovařík (32. Pokorný), Košvanec, Šefčík – Krumpolec, Michna (85. T. Procházka) – Patáčik (74. Bihári), Rozvoral (88. Březina), Novák, Řehák – Jokl.