3. kolo: Litol B - Všechlapy 2:2

06.09.2009 21:00

Utkání jsme po týdenní pauze sehráli v kompletní sestavě, ale opět jsme se nevyvarovali faulu u hranice pokutového území, po kterém jsme již v páté minutě obdrželi branku střelou přes zeď.

Naštěstí jsme se brzy oklepali a po darované penaltě, kterou proměnil Rozvoral ml., jsme vyrovnali.

Zanedlouho přidal naší druhou branku hlavou Rozvoral st. po centru Hofmana ze strany.

Na začátku druhého poločasu měl vyloženou šanci Rozvoral "Rudolf", který ale domácího brankáře nepřekonal. Možná, že kdyby to byl Rozvoral Radek, tak bychom vedli již 3:1 :-).

Potom nás domácí přitlačili, z čehož pramenily naše chyby a postupně na nás v rozmezí několika minut nařídil rozhodčí Ryšánek dva pokutové kopy. První penaltu Černík bravurně vyrazil na tyč, ale ze druhé se již domácí nemýlili a srovnali na konečných 2:2.

Při pohledu na tabulku je bod z prvního utkání venku dobrým ziskem a opět jsme bojovným a kolektivním výkonem ukázali, že do třetí třídy patříme.

Branky: Rybka, Simon - Rozvoral Radek ml. (PK), Rozvoral Radek. Poločas: 1:2.

Všechlapy: Černík Michal - Kalista Patrik, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Vokoun Jiří - Jirouš Marek (72´ Patáčik Martin), Hejna Josef, Rozvoral Radek, Rozvoral Radek ml. - Hofman Tomáš, Berounský Lukáš (88´ Hora Milan).