2. kolo: TJ Sokol Všechlapy - Dolnobousovský SK 1:0

29.08.2009 13:00

Zápas rozhodl jediný gól, který nekompromisně o břevno vstřelil z pokutového kopu po jasném faulu na Řeháka Grospič.

Minutu poté mohl dát Grospič druhý gól, ale zalekl se šance a zaváhal. A se slaboučkým soupeřem mohlo být zle i ve 21. minutě. Jenže při trestném kopu Blažka z půlky hřiště Bihári v dobré pozici minul míč. Ve 30. minutě pak nepotrestal zmatek před bránou hostů Jeník a vzápětí ani Bihári.

Bihári pak za další minutu střílel hlavou z malého vápna nad bránu.

Ve 36. minutě měli první šanci i hosté. Sice dokázali překonat Lorence, jenže vracející se Blažek na poslední chvíli vykopl míč, který měl namířeno do brány. V závěru první půle ještě Grospič střílel pouze do brankáře.

Ve druhém poločase si ani jeden tým nedokázal vytvořit více šancí. Jen hosté zahrozili v 69. minutě únikem. Ten ovšem zastavil za cenu červené karty Panovec. Poslední dvacetiminutovku jsme sice dohrávali v deseti, hosté však naši bránu vážněji neohrozili.

Branka: 17. Grospič (PK). Rozhodčí: Kubečka st. ŽK: 1:1 (26. Šefčík - 20. Kopecký). ČK: 69. Panovec (Všechlapy). Poločas: 1:0.

Všechlapy: Lorenc – J. Panovec, Blažek, Pokorný, Šefčík – Jeník, Krumpolec, Řehák (68. Masák), Klíma (46. Patáčik) – Grospič (88. Prokop), Bihári (90.+3 Procházka).

Nestřídal: M. Panovec.