3. kolo: TJF Čechie Čejetice - TJ Sokol Všechlapy 5:1

26.10.2008 01:29

K prvnímu utkání na hřišti soupeře jsme nastoupili v oslabené sestavě. Mimo to, že už potřetí chyběl brankář Lorenc, dostal ještě trest za červenou kartu v minulém utkání Košvanec. Na marodce byl i Rozvoral a Příkop a tak jsme museli dost improvizovat.

Přesto jsme se domácímu týmu v prvním poločase statečně bránili. Zatímco Čejetice si vytvořily řadu šancí, které díky své neschopnosti nedaly, my jsme jejich bránu prakticky neohrozili. Jediný gól dal domácí Vránek ve 33. minutě. Dobře chytající Matějka neměl proti jeho parádní střele nejmenší šanci.

Ve druhém poločase domácí tým zlomil zápas dvěma góly v rozmezí šesti minut. Vzápětí jsme vrhly síly do útoku. Výsledkem byl gól Kovaříka. Ovšem domácí okamžitě odpověděli gólem Vránka a skóre pečetil v nastaveném čase pátou trefou střídající Vašina.

Branky: 33. a 79. Vránek, 59. Malák, 65. Chládek, 91. Vašina - 78. Kovařík (Jokl). Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 0:1 (75. Šefčík). Diváci: 40. Poločas: 1:0.

TJF Čechie Čejetice: Hadač /92/ – Vaněk /92/, Vránek /91/, Karásek /92/, Šlechta /92/ – Jaroš /92/ (70. Plešivčák /93/), Chládek /90/ (81. Pošík /93/), Šimáček /90/, Tlášek /93/ – Malák /92/ (84. Vašina /93/), Nekola /90/ (53. Kafka /92/).

Nestřídali: Herain /92/, Hanzal /93/

TJ Sokol Všechlapy: Matějka – Kovařík, Peňáz, Šefčík – Michna (65. Došek), Řehák – Jokl, Pokorný (81. Farkaš), Krumpolec, Patáčik (42. Bihári) – Masák (70. Procházka).