Fotbalový oddíl - založen 1966

4. kolo: Mcely - Všechlapy B 6:4

12.09.2009 21:30

Zápas jsme rozehráli naprosto nečekaně a po dvou gólech Koníčka jsme vedli 2:0. Jenže domácím stačilo jen deset minut a stav byl opět vyrovnaný. Závěr první půle jsme nezvládli a prohrávali jsme už 2:4. Když pak domácí přidali ve druhé půli pátý gól, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže naše naděje vzkřísily góly Nováka a Berounského a čtvrt hodiny před koncem bylo za stavu 5:4 opět o co hrát. Pět minut před koncem jsme ale dostali nešťastný gól a domácí už si výhru pohlídali.

Branky: 27., 41. a 62. Bárta, 34. a 85. Mareček, 30. Vokál – 10. a 20. Koníček, 66. Novák, 75. Berounský. Rozhodčí: Budai. ŽK: 1:6 (za hosty Fadrhons, Krumpolec, Kugler, Jenčík, Novák, Koníček). ČK: 1:1. (87. Vokál - 87. Trojánek). Poločas: 4:2.

Všechlapy B: Kugler - Jenčík, Šefčík, P. Procházka (46. Patáčik), J. Řehák – Těhník, Novák, Krumpolec, J. Procházka (80. Trojánek) – Fadrhons (46. Berounský), Koníček.