4. kolo: TJ Sokol Všechlapy - AFK Sokol Semice 1:1

12.09.2009 12:20

Okresní derby proti Semicím jsme nezvládli podle představ. Soupeř, kterému chybělo několik hráčů ze základní sestavy, nepředvedl výkon, který se od něj očekával. Přesto si málem odvezl všechny body. Alespoň remízu zachránil gólem v 90. minutě Bihári. V nastaveném čase navíc mohl vystřelit další dva body střídající Krumpolec, ten ale v dobré pozici mířil vedle.

I my jsme se museli proti Semicím vyrovnat s několika absencemi. Z nepochopitelných důvodů chyběl brankář Lorenc, kterého v bráně nahradil útočník Grospič a od začátku nemohl kvůli špatné životosprávě nastoupit ani Bihári. V útoku tak nastoupil Klíma a Prokop. Ani jeden z hráčů však přes enormní snahu nedokázal vstřelit gól. Na pozici stopera chyběl zraněný Blažek a od začátku nenastoupil ani středopolař Krumpolec, který stejně jako Bihári porušil životosprávu.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Už v 9. minutě hosté zazmatkovali v obraně, zůstali však nepotrestáni. Ve 24. minutě pálil z otočky Patáčik, jeho střela však nebyla přesná.

Zápas pak spadl do podprůměru a oba týmy se příliš nedostaly ke koncovce. Až v 69. minutě polevila naše obrana v koncentraci a Švarc poslal Semice do vedení.

Hosté pak mohli několikrát potvrdit vedení. Jenže Vavřík v 78. minutě trestuhodně z metru přestřelil prázdnou bránu a gólem neskončila ani akce, kdy šlo po našem nezakončeném rohovém kopu !!! šest !!! hráčů Semic na jediného obránce Pokorného.

A tak přišel pro Semice hodně krutý trest. Bihári zamotal v 90. minutě hostující obránce a střelou na zadní tyč vyrovnal.

Ve třetí minutě nastavení jsme mohli dát ještě vítězný gól. Na Biháriho se totiž stáhla trojice obránců, jenže on šikovně nacentroval míč na úplně volného Krumpolce. Ten ovšem minul bránu.

Branky: 90. Bihári (Krumpolec) - 69. Švarc. Rozhodčí: Kubečka ml. ŽK: 1:2 (62. Šefčík - 42. Koštíř, 64. Krmela). Poločas: 0:0.

Všechlapy: Grospič – Jeník, Šefčík, Kasala, Panovec – Pokorný, Řehák, Patáčik, Perez – Klíma (52. Bihári), Prokop (69. Krumpolec).

Nestřídal: Turský.

Semice: Semrád /91/ – Šimůnek /93/, Kavka /93/, Krmela /92/, Kůrka /93/, Karel /91/, Šenkýř /92/, Rychtařík /92/ (70. Vavřík /93/), Langer /93/ (77. Herbrych /93/), Koštíř /92/, Švarc /91/.

Nestřídal: Leitner.