Fotbalový oddíl - založen 1966

4. kolo: TJ Sokol Všechlapy – Dolnobousovský SK 2:2

26.10.2008 01:30

Utkání jsme pojali ofenzivně a poprvé v sezoně jsme hráli na dva útočníky. V útoku hrál Jokl s Košvancem a druhý jmenovaný se v 9. minutě po trestném kopu Krumpolce prosadil hlavou na přední tyči.

Zápas jsme měli spíše pod kontrolou, ale o vítězství nás připravili dvě zbytečné chyby. Nejprve Peňáz zbytečně fauloval hostujícího hráče a Teterja nařízenou penaltu ve 36. minutě proměnil.

Do druhé půle jsme pozměnili sestavu. Ze hřiště odešli záložníci Patáčik a Pokorný. Za Pokorného šel na střed zálohy Řehák, Patáčika nahradil na kraji zálohy Jokl a dopředu šel náhradník Bihári. Ovšem ani tato změna hru příliš neoživila a k naší smůle jsme nechali v 58. minutě vystřelit hostujícího Šimáněho, který se parádně trefil na zadní tyč.

Zbytek zápasu se proměnil v dobývání hostující brány. Hosté se pouze snažili hrozit z brejků, několikrát je však zastavil praporek pomezního. Soupeř se pak snažil kouskovat hru střídáním a ošetřováním hráčů. Rozhodčí však správně nastavil 6 minut. Právě v poslední minutě nastaveného času se nám povedlo vyrovnat, když Bihári rozehrál rohový kop na překvapivě osamoceného Příkopa a ten hlavou usměrnil míč do brány.

Přestože jsme vybojovali bod za remízu v nastaveném čase, je to pro nás ztráta, neboť tento soupeř patřil mezi slabší týmy, s kterými jsme se letos utkali.

Branky: 9. Košvanec (Krumpolec), 90 (+6). Příkop (Bihári) – 36. Teterja (z PK), 58. Šimáně. Rozhodčí: Kubečka ml. ŽK: 1:2 (90. Michna – 32. Pechlát, 69. Šimáně). Diváci: 35. Poločas: 1:1.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Matějka, Peňáz, Michna, Příkop – Patáčik (46. Bihári), Krumpolec, Pokorný (46. Řehák), Šefčík – Jokl, Košvanec.

Nestřídali: Procházka a Farkaš.

Dolní Bousov: Stránský /91/ – Merva /93/, Teterja /91/, Šimáně /92/ , Kopecký /93/ – Valdman /93/ (85. Holík /91/), Švábek /93/ (80. Stejskal /93/), Čech /90, kapitán/, Havel /92/ – Pechlát /90/ (46. Dvořák /90/), Olbrich /91/.