5. kolo: Bříství - Všechlapy 2:3

20.09.2009 21:21

Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané a asi by mu slušela remíza. Do vedení šli v 18. minutě domácí, kdy se po naší chybné rozehrávce na půli hřiště zmocnili míče a po centru ze strany jejich útočník skóroval. O vyrovnání se postaral Jirouš, který hezkým lobem v 38. minutě přehodil z hranice pokutového území domácího brankáře.

Hned na začátku druhé půle se k nám přiklonilo štěstí a po centru Mikoláše si domácí stoper srazil míč do vlastní sítě.

V 71. minutě jsme špatně reagovali na kop z rohu a úplně volný kapitán domácích vsítil hlavou svůj druhý gól. Vítěznou branku vstřelil v 84. minutě umístěnou střelou z hranice šestnáctky Berounský, čímž zařídil upevnění průběžného, ale hlavně překvapivého prvního místa v tabulce!

Branky: Svatoš 2 - Jirouš Marek, vlastní, Berounský Lukáš. Rozhodčí: Křivka. Poločas: 1:1.

Všechlapy: Černík Michal – Kalista Patrik, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Hora Milan – Rozvoral Radek ml., Hejna Josef, Rozvoral Radek, Jirouš Marek – Hofman Tomáš (85´ Brynych Josef), Berounský Lukáš (88´ Patáčik Martin).