5. kolo: FK Brandýs - Boleslav B - TJ Sokol Všechlapy 12:0

20.09.2009 12:35

Při vší úctě k našim hráčům, nemáme na to, abychom dokázali udržet krok s hráči, kteří pravidelně nastupují v krajském přeboru.

Brandýs „B“ měl po čtyřech kolech na svém bodovém účtu číslo 0 a tak to chtěl za každou cenu změnit.

Zatímco hráči, kteří nastoupili k předchozím zápasů Brandýsa B a odešli ze hřiště s debaklem, seděli s batohy na tribuně, na trávníku stříleli jeden gól za druhým hráči brandýského „A“ týmu.

Na vysokém skóre se podílí i fakt, že nám chyběl obránce Panovec a stoper Blažek musel v polovině prvního poločasu nuceně střídat. Nicméně výsledek 0:12 je i dílem toho, že někteří naši hráči za stavu 0:5 zbytek zápasu odflákli.

Na utkání je třeba co nejrychleji zapomenout a soustředit se na to, co je před námi. Čekají nás soupeři ze špice tabulky. Snad podáme lepší výkon a budeme důstojnějším soupeřem.

Branky: 1., 27., 34. a 89. Ordog, 5., 40., 81. Vondra, 18. a 37. Baloun, 11. Šmejkal, 39. Komárek, 74. Přibyl. Rozhodčí: T. Drábek. ŽK: 1:0 (16. Šmejkal). Poločas: 9:0.

Brandýs: Šulc /91/ – Machka /92/, Bušinský /92/, Folprecht /92/, Kopejska /92/ (57. Houštecký /92/) – Štencl /91/ (46. Šimek /92/), Baloun /93/ (57. Zvoníček /94/), Přibyl /91/, Šmejkal /91/ (21. Komárek /92/) – Vondra /92/, Ordog /92/.

Všechlapy: Lorenc – Jeník, Blažek (29. Prokop), Kasala, Šefčík – Perez (81. Procházka), Řehák, Krumpolec, Patáčik (21. Klíma) – Grospič (66. Turský), Masák.

Seznam hráčů, kteří byli o víkendu na utkání „A“ i „B“ týmu Brandýs-Boleslav: Kopejska, Baloun, Štencl, Přibyl, Šmejkal, Vondra, Bušinský, Folprecht, Komárek, Šulc, Machka.