5. kolo: SK Zeleneč - TJ Sokol Všechlapy 1:1

26.10.2008 01:33

Ze Zelenče jsme si přivezli zlatý bod. Domácí tým měl totiž řadu šancí, které nedokázal proměnit. Jednou jeho snažení dokonce zastavila tyč. Ve druhém poločase se hrál docela nervózní fotbal a zdálo se, že kdo dá gól, tak vyhraje. To se povedlo domácímu Markovi, který v 78. minutě překonal Lorence střelou z dálky. Ovšem naše odpověď přišla vzápětí, kdy po přihrávce Krumpolce vyrovnal Jokl. Stejný hráč chvíli poté rozvlnil síť za zády domácího brankáře podruhé, ovšem gól nebyl kvůli domnělému ofsajdu uznán.

Branky: 78. Marek – 80. Jokl (Krumpolec). Rozhodčí: T. Drábek. ŽK: 3:3 (73. Tonar, 74. Kovařík, 87. Lebeda – 59. Příkop, 73. Jokl, 89. Peňáz). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

SK Zeleneč: Veselka /90/ – Hlavsa /92/, Štefek /92/, Veverka /92/ (66. Punčochář /93/), Tonar /91/ – Janoušek /91/, Krůl /91/, Lebeda /91/, Novák /92/ – Kovařík /93/, Marek /90/.

Nestřídali: Oliva /93/ a Ivon /93/.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Matějka, Košvanec, Příkop – Michna (75. Bihári), Šefčík – Peňáz, Krumpolec, Pokorný, Kovařík – Jokl.

Nestřídali: Patáčik a Procházka.