Fotbalový oddíl - založen 1966

5. kolo: Všechlapy B - Žitovlice 0:1

20.09.2009 18:30

O prohře našeho „B“ týmu rozhodl soupeř ve 29. minutě, kdy skončila tečovaná střela za zády celý zápas bezchybně chytajícího Martina Procházky. Ve zbytku zápasu jsme se marně pokoušeli proti mnohem zkušenějšímu týmu vyrovnat.

Malá zajímavost: věkový průměr našeho týmu byl 23 let, zatímco věkový průměr hostů činil 33 let.

Branka: 29. R. Malý. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 3:3 (50. Jenčík, 81. Novák, 87. Koníček – 27. Kříž, 45. Mach, 72. M. Malý). Poločas: 0:1.

Všechlapy: M. Procházka – Řehák, Šefčík, Michna (65. P. Procházka), Matějka – Prokop – Blažek (46. Krumpolec), Javůrek, Novák, Koníček – Jenčík.

Žitovlice: Nožička – Fajman, R. Malý, Kříž, Nejedlý (82. Zvěřina), Buka, Ptáček, J. Malý, Poděbradský (65. M. Malý), Mach, Zezula (53. Vašek).