7. kolo: AFK Sokol Semice - TJ Sokol Všechlapy 3:2

26.10.2008 01:35

Okresní derby proti Semicím jsme rozehráli stejně jako minulý zápas na výbornou. Už ve 2. minutě Krumpolec zakroutil rohový kop přímo do brány a vedli jsme 1:0. Vzápětí šla dvojice Krumpolec a Rozvoral do přečíslení, které však nedokázala gólově vyřešit. Domácí porpvé zahrozili v 15. minutě, kdy trefili po rohu břevno. Ve 35. minutě jsme po nenápadné akci a přihrávce Patáčik dali druhý gól Joklem. V nastaveném čase jsme zahrávali standardní situaci, kterou jsme ale nedokázali žádným způsobem zakončit a domácí to potrestali úspěšným brejkem.

Na úspěšný závěr první půle domácí navázali dobrým začátkem a gólem Šimůnka. Tím nás psychicky nahlodali a naše obrana udělala ještě několik chyb. Jednu z nich potrestal v 76. minutě Šimůnek třetím gólem v síti Lorence. Ač jsme se v závěru tlačili dopředu, vyrovnat se nám nepovedlo.

Branky: 2. Krumpolec, 35. Jokl (Patáčik) – 46. a 76. Šimůnek, 45. Hromadník. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 0:3 (28. Šefčík, 59. Příkop, 81. Rozvoral). Diváci: 40. Poločas: 1:2.

AFK Sokol Semice: Semrád /91/ - Košnár /90/, Švarc /91/, Karel /91/ (33. Kůrka /93/), Kupka /90/ - Bodlák /90/, Hromadník /91/, Jareš /93/ (90. Langer /93/), Rychtařík /92/ - Dlouhý /91/, Šimůnek /93/ (86. Šenkýř /92/).

Nestřídali: Kavka /93/ a Koštíř /92/.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Peňáz (57. Bihári), Košvanec, Šefčík, Příkop – Řehák (46. Kovařík), Krumpolec, Rozvoral, Pokorný – Jokl, Patáčik (86. Masák).

Nestřídal: Procházka.