8. kolo: Mnichovohradišťský SK - TJ Sokol Všechlapy 9:1

11.10.2009 17:20

Zápas s týmem, který je v čele tabulky byl jednoznačný. Už po pár vteřinách vedli domácí 1:0, když se trefil Volský. Minutu poté zahodil ještě Zdobinský stoprocentní šanci a tak přišel trest. V 9. minutě jsme po standardce vyrovnali gólem Krumpolce.

Domácí opět vedli ve 21. minutě, kdy se kuriózně hrudí trefil Zdobinský, když ho trefila střela Černého - 2:1. Ve 34. minutě se po zahrané standardce trefil trestuhodně volný Černý – 3:1. A pár minut na to přihrál stejný hráč před branku Vodákovi, jenž díky skluzu poslal míč do brány – 4:1. Dílo všechlapské zkázy dokonal po chytře umístěné střele Vodák – 5:1.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Zdobinský si naběhl do vápna, obtočil se kolem našeho obránce a tvrdou ranou zavěsil – 6:1.

Poté hra trochu ztratila tempo. Až po v 60.minutě přidal další branku Vodák, který tak zkompletoval hattrick – 7:1. Chvíli poté přidal i čtvrtý gól – 8:1. Zbytek zápasu pojali domácí příliš lehkovážně a tak už se z řady šancí ujala jen tvrdá střela Zdobinského.

Branky: 34., 43., 62. a 68. Vodák, 21., 53. a 87. Zdobinský, 1. Volský, 28. Černý – 9. Krumpolec (Patáčik). Rozhodčí: ???. ŽK: 0:1 (23. Šefčík). Poločas: 5:1.

Všechlapy: Lorenc – Jeník, Panovec, Šefčík – Blažek, Kasala (46. Bihári) – Krumpolec (60. Procházka), Prokop (70. Turský), Řehák (75. Pelech), Masák – Patáčik.

Mnichovohradišťský SK: Ježek – Pokorný, Vávra (72. Křesťan), Pánek (54. Svoboda) – Razák (54. Nohynek), Bajer, Volský, Zdobinský – Černý, Vodák.