8. kolo: TJ Sokol Všechlapy – FK Krnsko 6:2

26.10.2008 01:37

Zápas s naším dosud nejslabším soupeřem, který k nám přijel pouze s jedenácti hráči, z kterých byli čtyři ročník 93, a jeden dokonce věkem žák, jsme zvládli celkem v pohodě. Hosté sice dokázali po naší první brance vyrovnat, pak už ale patřilo hřiště nám.

Ve druhé půli jsme nastříleli čtyři góly, velkou řadu šancí jsme ještě neproměnili. Malou kuriozitou bylo působení Jakuba Michny. Ten na hřiště nastoupil v 61. minutě a během minuty dostal žlutou kartu. Po dalším „ostrém“ zákroku jsme jej pro jistotu stáhli zpět ze hřiště. Na něm tak setrval pouhých osm minut.

Opět jsme dostali dva góly, a přestože bychom neměli složením kádru patřit do spodní části tabulky, s obdrženými góly jsme jeden z nejhorších týmů. Krnsko nebylo v této sestavě týmem, s kterým bychom se měli měřit. Proto nesmíme vysokou výhru přeceňovat, musíme se soustředit na důležité utkání v Luštěnicích a také přivést nějaké body ze hřiště soupeře. Podmínkou je ale to, abychom se k utkání sešli v takovém počtu, jako tentokrát a ve stejném počtu i na úterním a pátečním tréninku (17 hodin). Nepovinný je i čtvrteční trénink s „A“ týmem.

Branky: 20. Krumpolec, 42. Kovařík, 58. Rozvoral (Krumpolec), 61. Krumpolec, 67. Rozvoral (Krumpolec), 83. Rozvoral (Košvanec) – 29. a 85. Soumar. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 1:2 (63. Michna – 51. Najman, 60. Netušil). Diváci: 30. Poločas: 2:1.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Matějka, Košvanec, Šefčík, Příkop – Kovařík, Krumpolec, Rozvoral, Pokorný (61. Michna, 69. Řehák) – Jokl (78. Procházka), Antoš.

Nestřídali: Bihári, Patáčik a Masák.

FK Krnsko: Novák /90/ – Netušil /90/, Najman /93/, Vocásek /92/, Bosík /93/ – Šotka /93/, Urban /93/, Soumar /90/, O. Čadil /94/ – Komárek /91/, J. Čadil /91/.