9. kolo: Dvory - Všechlapy 2:2

17.10.2009 17:43

Celý první poločas utkání bylo zatím naším nejhorším vystoupením v podzimní části soutěže. Sice se hrálo na hrbolatém a nekvalitním terénu, ale to nás neomlouvá. Každou druhou přihrávkou jsme míč darovali soupeři a nevypracovali jsme si žádnou šanci.

O přestávce jsme si řekli pár peprných slov a poté jsme konečně začali hrát fotbal, ze kterého nebolely tolik oči.

První naší branku vstřelil Hofman dorážkou po střele Berounského z hranice pokutového území. O vyrovnání se postaral Berounský, když doklouzal přesný centr Rozvorala ml. ze strany. Vzhledem k promrhanému prvnímu poločasu je remízový výsledek spravedlivý.

Branky: Záruba, Břetenář – Hofman Tomáš, Berounský Lukáš. Rozhodčí: Soukup. Poločas: 2:0.

Všechlapy: Černík Michal – Kalista Patrik, Beran Jaroslav, Mikoláš Jiří, Hora Milan – Krumpolec Patrik (56´ Patáčik Martin), Rozvoral Radek ml., Rozvoral Radek, Jirouš Marek – Hofman Tomáš, Berounský Lukáš.