9. kolo: TJ Sokol Luštěnice - TJ Sokol Všechlapy 3:0

26.10.2008 01:38

Utkání rozhodla první čtvrthodina, ve které domácí vstřelili dva góly. Na ty jsme nedokázali reagovat, neboť soupeř nás předčil ve všech herních činnostech. První střelu na domácí bránu jsme poslali až ve 27. minutě, ta ale rozhodně neměla šanci na úspěch. Domácí pečetili výhru třetím gólem v závěru utkání. My jsme hráli poprvé bez vstřeleného gólu. Naopak jsme inkasovali tři góly. S průměrem 2,44 inkasovaného gólu na zápas patříme k nejhorším týmům v soutěži.

Nyní je potřeba se dobře připravit na dalšího soupeře, s kterým se doufejme, můžeme měřit.

Branky: 9. a 79. Jarolím, 15. Gerboc. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:1 (75. Libich – 56. Košvanec). Diváci: 30. Poločas: 2:0.

TJ Sokol Luštěnice: Hůlka /90/ – Briestenský /91/, Libich /90/, Batala /91/, T. Hrdlička ml. /93/ – Bartoň /91/ (55. Harman /92/), Brdička /91/, Davídek /92/, T. Hrdlička st. /92/ (72. Pojikar /93/) – Jarolím /90/, Gerboc /92/.

TJ Sokol Všechlapy: Lorenc – Matějka, Košvanec, Příkop – Michna, Šefčík – Kovařík, Krumpolec, Rozvoral, Pokorný (46. Bihári) – Patáčik (72. Řehák).

Nestřídal: Procházka.