9. kolo: TJ Sokol Všechlapy - Slovan Poděbrady 1:2

17.10.2009 14:20

Vyrovnaný zápas „o šest bodů“ rozhodla zbytečná chyba Šefčíka na začátku druhého poločasu. Díky ní se dostal Žižka do samostatného úniku, který proměnil ve vedoucí gól. Přitom v prvním poločase jsme měli dvě velké šance, ale Krumpolec nejprve v 10. minutě nedokázal razantně zakončit a ve 23. minutě napálil po naší kombinaci míč nad Vokálovu bránu.

Poté, co dali hosté vedoucí gól mohli přidat za sedm minut další, ovšem mířili jen do tyče. Stejně si počínal v 61. minutě i Grospič. Právě Grospič měl obrovskou šanci ještě v 65. minutě, když dostal přihrávku a byl sám před brankářem. Jenže místo umístěné střely k tyči volil ránu do brankáře. A tak přišel trest. V 69. minutě zaspala naše obrana a hostující hráči, ač to tak nejprve nevypadalo, dopravili míč do naší brány podruhé.

V závěru jsme si vytvořili nápor, ale dokázali jsme vstřelit jen jeden gól, když se v 84. minutě trefil z hranice vápna Krumpolec. V závěru už jsme se jen křečovitě a marně snažili vybojovat remízu.

Nyní je třeba poctivě trénovat a hlavně bojovat a na důležité utkání, které bude za čtrnáct dní s Krnskem, se sejít v kompletním složení.

Branky: 84. Krumpolec - 46. Žižka, 69. Stegbauer. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 0:0. Poločas: 0:0.

Všechlapy: Lorenc – Farkaš (69. Kasala), Šefčík, Blažek, Jeník – Patáčik, Krumpolec, Řehák, Pokorný – Grospič, Masák (83. Perez).

Nestřídali: Procházka a Turský.

Slovan Poděbrady: Vokál /94/ – Holý /94/, Síla /93/, Šulc /91/, Stejskal /92/ – Nykodým /92/, Zálabák /94/, Žižka /91/, Kratochvíl /94/ – Chlasták /91/, Bora /95/ (46. Stegbauer /92/).