9. kolo: Všechlapy B - Chleby 3:4

18.10.2009 19:00

Zápas jsme si pokazili v prvním poločase, kdy jsme soupeři darovali dva laciné góly. Přestože jsme snížili po gólu Javůrka, dokázal soupeř ještě do přestávky vstřelit třetí branku. Těsně před přestávkou se nám ale opět povedlo snížit. Tentokrát střílel přesně Jenčík.

Ve druhém poločase jsme náš výkon výrazně zlepšili a soupeře dostali pod drtivý tlak. Ten vedl k tomu, že jsme po další brance Jenčíka vyrovnali. Soupeř nás vybídnul svoji nedisciplinovaností k dalším brankám, když si nechal vyhodit dva hráče. Jenže místo toho, abychom vstřelili vítězný gól, inkasovali jsme po jednom z dlouhých odkopů soupeře a individuální chybě Brynycha my. Naše snaha v posledních minutách byla naprosto křečovitá a opět jsme zbytečně prohráli zápas se snadným soupeřem.

Branky: Jenčík 2, Javůrek – Rychter, Konfršt, Horák, Vlček. Rozhodčí: P. Novotný. ŽK: 1:3. ČK: 70. Richter, 80. Konfršt (oba Chleby). Poločas: 2:3.

Všechlapy: Kugler – Michna (46. Šefčík), Novák, Prokop (75. P. Procházka), Brynych – Jenčík, Krumpolec, Javůrek (75. Pokorný), Rozvoral – Suchánek, Koníček.

Chleby: Kyrpal – Žitný, Černý, Petr Hůlka, Ulmann, Richter, Kučera, Horák, Vlček, Kolbaský, Konfršt. Střídali: Fiedler, Holý, Havelka.