(D) 7. kolo: Kostomlaty - Všechlapy 3:1

05.10.2013 12:50

Konečně se nám podařilo dát dohromady 11 hráčů, nicméně i tak jsme museli sáhnout do žáků (hráli 3). Navíc bez omluvy nepřišli další 3 hráči. Zápas byl podle předpokladů vyrovnaný. Domácí měli celkem nepropustnou obranu, ale nemohoucnou ofenzivní činnost. Nám se povedlo jít do vedení ve 47.minutě, kdy se po rohovém kopu Beneše trefil hlavou Veselý.

Domácí pak přidali a výsledkem byla řada šancí. Vyrovnat se jim povedlo až v 81. minutě a za dalších 6 minut se jim povedlo otočit skóre. Třetí gól padl až v posledních vteřinách, když jsme vrhli všechny síly do útoku.

Nyní máme Městec B, který je předposlední. Tradiční "pokud sejdeme, tak vyhrajeme" snad není třeba opakovat.

Branky: 81., 87. a 90.(+3) domácí - 47. Veselý. Rozhodčí: Tovara. ŽK: 2:1 (Lehet). Poločas: 0:0.

Všechlapy: J. Frank - Lehet, Panovec, Kocek, Veselý - Pompa, Soukal, L. Hora, Sobota - Beneš, Vyskočil.